Datça'da Gece Hayatı


Son yıllarda Türkiye’nin en gözde tatil yerlerinden biri olan Datça, gündüz koyları ve gece hayatı ile tatilcilerine kendini duyurmaya başladı. Haziran ayında yerli ve yabancı müşterilerine kapıları açan mekanlar, Datça eğlence hayatını, tüm sezon boyunca yavaş yavaş renklendirmeye başlamaktadır. Bölgeye tatil`e gelenler gerek dinlenme ve tenhalığı gerekse kalabalıkla iç içe renkli bir gece hayatını datça’da bulabiliyorlar.

Gündüz deniz aktiviteleri sonunda, limana doğru devam eden mekanlarda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Daha çok limanda bulunan eğlence mekanları ve pop müzikleri ile sabaha kadar süren gecenin nabzını tutuyorlar. Gelişen Yat turizmi ile Yat ve Tekneleriyle gelenler bu mekanlarda eğlenmeye devam etmektedir.

Datça’da nostaljik ortamda eğlenmeyi sevenler özellikle restorantları tercih ederler. Datça Gece hayatında önemli rol oynayan birbirinden meşhur restaurantlar , lezzetlerini ve gece boyunca süren fasıl sohbetleri ile adını İstanbul’a kadar duyurmuştur. Denizin kenarında tadı tarif edilemez bir gece sizleri beklemektedir.

Datça’nın gece hayatına farklı bir bakış, bir renk vardır oda Datça Belediyesi yaz süresince düzenlemiş olduğu, Limanda bulunan Anfi Tiyatro' da bir çok yerli sanatçının katılımıyla güzel eğlenceler düzenlenmektedir. Bu aktiviteler Datça gece hayatını sezon süresince renklendiriyor.

Cumhuriyet Meydanında akşam saatlerinde oturabilir, düzenlenen etkinliklere katılabilir ve amatör müzik yapanlara eşlik edebilirsiniz.

Herşeyden önce Aşk’ la dolan kalbiniz Datça’ da kendini tanıma fırsatı bulabilir.

Biz Datça Kent Rehberi olarak

Datça Aşk’ tır

diyoruz. güzel ve neşeli tatil geçirmeniz dileğiyle.