Sistem Nasıl Çalışıyor ?


Anasayfa

- Firmaların orta alanda tanıtım bölümü bulunmaktadır. Buradan en popüler otellere ulaşabilir veya istediğiniz otel,restoran ve mekanları kolayca bulabilirsiniz.
- Orta Alanda bulunan Sekme halindeki bölümlerde sitemize kayıt olmuş ve kendi bölümünde en çok incelenen 6 işletmenin portföyü yer almaktadır.
- Alt bölümde ise Palamutbükü, Mesudiye, Hayıtbükü ve Knidos'un küçük açıklamalarla resmi ve tanıtım sayfalarına bağlantı içeren kısayollar bulunmaktadır. Detaylı incelemek için başlıklara tıklamanız yeterlidir.

Datça

- Datça menüsünde ise Datça ile ilgili bilgi ve belgelere ulaşabileceğiniz sayfalar bulunmaktadır.
- Datça ile ilgili Ulaşım, Fotoğraf, Tanıtım bilgilerine bu sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Tatil Rehberi

- Tatil Rehberi menümüzden Datça' da buluna araç kiralama, tekne kiralama, yerel işletmeler ve sağlık hizmetlerini sunan firmalara erişim sağlayabilirsiniz.
- Firmalar kategori kategori ayrılmıştır. Buralardan kolayca erişebilirsiniz.
- Müşteriler yada tatilciler burada bulunan firmalarda işlem ya da alışveriş yapmışsa yorum bırakabilir ve oylama yapabilir

Nerede Konaklanır ?

- Datça'da konaklama yapabileceğiniz işletmelere buradan erişebilirsiniz.
- Oteller, Butik Oteller, Apartlar, Pansiyonlar ve Ahşap evler bölümleri bulunmaktadır. Buradan konaklama yapabileceğiniz Konaklama tiplerine erişebilirsiniz.
- Konaklama firmalarını kullanmış müşteriler veya tatilciler buradan konaklama firmalarına yorum yapabilir ve beğendiyse oylama yapabilir.
- Konaklama firmalarının kendine özel sayfaları bulunmaktadır. Burada firmayı inceleme imkanı ve geri bildirim yapabilme imkanı vardır. - Firma profil sayfalarında o günkü hava durumu bulunmaktadır.
- Firma profil sayfalarında resim galerisi ve firma ile ilgili videolara ulaşılabilir.
- Konaklama firmalarının kendine özgü sayfalarında o firmanın sunduğu hizmetleri, oda özellikleri vs bilgiler bulunmaktadır.
- Sosyal paylaşım butonları : Beğendiğiniz yada sevdiğiniz firmaları arkadaşlarınızla sosyal ortamda paylaşabilir veya tavsiye edebilirsiniz.

Nerede Yemek Yenir ?

- Datça' da yemek yiyebileceğiniz firmalara buradan erişebilirsiniz.
- Restaurant ve yemek yiyebileceğiniz firmalar bulunmaktadır. Buradan yemek yiyebileceğiniz firmalara erişebilirsiniz.
- Restaurantları, yemek yenebilecek firmaları kullanmış müşteriler veya tatilciler buradan konaklama firmalarına yorum yapabilir ve beğendiyse oylama yapabilir.
- Restaurant firmalarının kendine özel sayfaları bulunmaktadır. Burada firmayı inceleme imkanı ve geri bildirim yapabilme imkanı vardır.
- Firma profil sayfalarında o günkü hava durumu bulunmaktadır.
- Firma profil sayfalarında resim galerisi ve firma ile ilgili videolara ulaşılabilir.
- Restaurant ve yemek yiyebileceğiniz firmaların kendine özgü sayfalarında o firmanın sunduğu hizmetleri, yemek menüleri vs bilgiler bulunmaktadır.
- Sosyal paylaşım butonları : Beğendiğiniz yada sevdiğiniz Konaklama firmalarını arkadaşlarınızla sosyal ortamda paylaşabilir veya tavsiye edebilirsiniz.

Arama

- Arama menüsünden canlı olarak arama gerçekleştirebilirsiniz.
- Aramak istediğiniz firmanın adını veya herhangi bir kelimeyi arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz.
- Arama bölümüne yazdığınızda otomatik olarak arama sonuçları bulunduğunuz sayfada listelenecektir. Buradan ilgili sonuçlara tıklayarak inceleyebilirsiniz.
- Daha fazla veya diğer arama sonuçlarına erişmek isterseniz, arama sonucunda çıkan sonuçların altından Daha Fazla Sonuç kısmına tıklayarak erişebilirsiniz.

İletişim

- Bizimle iletişim kurabilmek için belirli bölümler bulunmaktadır.
- Her sayfanın alt bölümünde bulunan Online Destek bölümü bulunmaktadır. Buradan mail adresimize mail atabilirsiniz.
- Yine aynı bölümde Canlı Destek Linki bulunmaktadır. Buradan bizimle online olarak iletişime geçebilirsiniz.
- Sayfaların alt ve üst kısımlarında İletişim menüleri bulunmaktadır. Buradan da mesaj yazabilirsiniz veya adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz.